Gabinet kosmetyki leczniczej
i pielęgnacyjnej Zadbaj o cerę

Marzena Szrejbrowska

tel. 696 071 267
zadbajocere@gmail.com

Makijaż

Makijaż jest nieodzownym elementem wyglądu każdej kobiety.  Musi podkreślać piękno każdej twarzy, rozświetlać ją, dodawać jej czaru, zmysłowości oraz - czym żadna kobieta nie pogardzi - pewności siebie oraz seksapilu. Makijażem możemy kamuflować niedoskonałości twarzy, takie jak przebarwienia, trądzik, zmęczenie i wiele innych mankamentów kobiecej urody.

Makijaż nie może być przesadzony. Musi uwydatniać naturalne rysy twarzy,  wypielęgnowaną cerę, jak również w odpowiedni sposób podkreślać oczy, kości policzkowe oraz usta. Wszystko to, co w nas jest najbardziej kobiece.  Makijaż wymaga staranności i precyzyjnego dobrania odpowiedniej kolorystyki oraz  przeznaczenia. Przy wykonywaniu makijażu wieczorowego lub ślubnego zawsze uwzględniany jest strój – jego kolorystyka i fason. Jeśli góra stroju jest mocno wykrojona i odsłania dekolt, makijaż obejmuje również te okolice. Na  koniec twarz spryskuje się specjalnym utrwalaczem,  aby makijaż służył odpowiednio długo, a osoba,która będzie go nosiła czuła się pięknie przez całą uroczystość.

W przypadku makijażu ślubnego wykonuje się próbę makijażu kilka dni wcześniej, aby dobrać odpowiednią kolorystykę oraz zapoznać się z detalami stroju przyszłej panny młodej.