Gabinet kosmetyki leczniczej
i pielęgnacyjnej Zadbaj o cerę

Marzena Szrejbrowska

tel. 696 071 267
zadbajocere@gmail.com

O nas

Dlaczego mamy problemy ze skórą?

Warunki środowiskowe oraz coraz bardziej nadwerężony układ immunologiczny człowieka są przyczyną różnych defektów na skórze. Niestety, nie każdy umie sobie z nimi radzić, mając do dyspozycji ogólnodostępne kosmetyki, nie każdy też ma wystarczającą wiedzę fachową, aby dbać o swoją skórę poprawnie.

Najbardziej narażona na problemy jest skóra twarzy oraz owłosiona skóra głowy. Są poddawane ekspozycji na słońce, mróz, wiatr oraz suche powietrze. Niewłaściwie pielęgnowana skóra staje się szorstka, szara, łuszczy się i swędzi.

Zakres pracy

Zajmujemy się nie tylko kosmetyką pielęgnacyjną, typową dla tak licznych gabinetów kosmetycznych. Prowadzimy również, nieco bardziej wyszukaną i ciekawszą, kosmetykę leczniczą. Specjalizujemy się m.in. w leczeniu:

  • trądziku różowatego,
  • trądziku pospolitego,
  • trądziku hormonalnego.

Zajmujemy się również pielęgnacją skóry:

  • atopową,
  • z łojotokowym zapaleniem,
  • z łuszczycą,
  • nadmiernie suchą.

Jak pomóc skórze?

Zdobyte przez lata praktyki doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że obecny postęp w kosmetyce oraz kosmetologii pozwala na coraz większą, dokładniejszą i skuteczniejszą pomoc przy wielu schorzeniach skórnych.

Dzięki odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji wrażliwych miejsc, w gabinecie oraz w domu - możemy przywrócić skórze prawidłowe funkcjonowanie, aby była w dobrej kondycji przez długie lata. 

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie w przyjaznej i relaksującej atmosferze, profesjonalnie zajmiemy się pielęgnacją Państwa cery.

Nasze zabiegi opieramy na literaturze fachowej z zakresu fizykoterapii, kosmetologii, pismach branżowych oraz wieloletniej praktyce w zawodzie.

 

Zapraszamy!:-)

Zadbaj o cerę. Gabinet kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej.